Nucleus Genetics olarak genetik materyalde gizli olan şifreyi çözüp tanı, tedavi, gıda/su güvenliği vs. gibi konularda yeni ve güvenilir bir perspektif sunmayı ve toplumumuzda genetik gelişmelerle ilgili farkındalık yaratmayı amaçlamaktayız

Sık sorulan sorular

Yaşam bilimleri ve genetik alanlarında birçok uygulamaya yönelik çözümlerimiz olmakla beraber, bunlardan başlıcaları Mikrobiyoloji, Gıda ve Su Güvenliği, Moleküler Diagnostik, Moleküler Biyoloji, Veterinerlik, Onkoloji, Çevre, Bitki ve Hayvancılık alanlarında hizmet sunmaktayız.

Bizlere telefon, elektronik posta, internet sitemiz ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerle detaylı görüşmemiz sonucunda örnekleriniz, istemiş olduğunuz dizileme ve analiz hizmeti doğrultusunda numune kabul koşullarının sağlanması ile kendi laboratuvarlarımızda uzman ekibimiz tarafından çalışılarak sizlere teslim edilmektedir.

Kalite standartlarımız;

  • ISO 13485:2016,
  • ISO 9001:2015,
  • ISO/IEC 27001:2013,
  • ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015’dır.

İNCELE

Hizmet alımlarımız analiz sonuçları ile birlikte örneğin türü ve numune kabul koşullarının sağlanmasına bağlı olarak yaklaşık olarak 6-8 haftada teslim edilmektedir. Bu süre Biyoinformatik hizmetinin eklenmesi durumunda değişiklik gösterebilmektedir. Ürünlerimizin teslim süresi de 6-8 hafta arasında değişmektedir.

Araştırma gruplarına proje yazım ve raporlandırma desteği vermekteyiz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Evet, Çözüm Ortaklarımızdan Massive Bioinformatics A.S. tarafından sizlere biyoinformatik hizmeti sağlanmaktadır. Sizlere sunulan hizmetler ve çözüm önerilerini ayrıntılı incelemek için https://massivebioinformatics.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Soru Sormaktan Çekinmeyin
Bilgi almak ister misiniz?