Nucleus Genetics olarak genetik materyalde gizli olan şifreyi çözüp tanı, tedavi, gıda/su güvenliği vs. gibi konularda yeni ve güvenilir bir perspektif sunmayı ve toplumumuzda genetik gelişmelerle ilgili farkındalık yaratmayı amaçlamaktayız

Nucleus Genetics

Genetik ve Moleküler Testlemelerde Güvenilir Çözüm Ortağınız

Nucleus Genetics olarak, genetik alanındaki çalışmaları desteklemek üzere Nukleus Sağlık Ürünleri’nin 2008 yılından beri gelen diagnostik alandaki tecrübesini kullanarak genetik materyalde gizli olan şifreyi çözüp tanı, tedavi, gıda/su güvenliği vs. gibi konularda yeni ve güvenilir bir perspektif sunmayı amaçlamaktayız. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler ile araştırma, klinik, endüstri vb. ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmakta; farklı alanlardaki ürün portföyümüz ile hastalıklara genetik bilgi ile yaklaşmayı ve patojenlerin oluşturduğu kontaminantların en hızlı şekilde tespitini mümkün kılmaktayız. Aynı zamanda, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine bağlı üstün hizmet kalitemiz ile örneklerinizi çalışıp size sonuç sunma imkanı sağlamaktayız. Konusunda uzman çalışanlarımızla moleküler laboratuvarların en güvenilir iş ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Merkezi İzmir olmak üzere, Ankara ve İstanbul’daki ofislerimizle Türkiye’nin her yerine hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Amacımız ve Görevimiz

Genetik ve Moleküler Diagnostik alanlarda çalışmalarımızı sürdürürken, global ölçekte yenilikleri ülkemize taşıyor olmaktan gurur duyuyoruz. Nucleus Genetics olarak ülkemize en iyi hizmeti verirken, Genetik çalışmalarda toplulumuzda farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz.

Distribütörlükler

EnglishTürkçe