Bionano Preparation Kits

Nukleus Sağlık Ürünleri

Bionano Preparation Kits

Biono sample preparation kits are optimized to isolate and purify DNA in a more precise process than the current high molecular weight DNA extraction methods. The purified DNA obtained is suitable for use with Bionano systems, a few megabytes long. Bionano kits and protocols allow the removal of DNA from a variety of sample types, including soft or fibrous tissues:

Animal tissue                      

 Plant tissue

Cell lines                                 

Human blood

  • Hayvan Doku DNA İzolasyon Kiti - 10 reaksiyon: Yumuşak veya lifli hayvan dokusu ile kullanım içindir.  
  • Kan ve Hücre Kültürü DNA İzolasyon Kiti - 10 reaksiyon: Kan ve hücre kültürleri ile kullanım içindir. 
  • Bitki İzolasyon Kiti - 5 reaksiyon: Çoğu bitki dokusuyla kullanım içindir.
  • DLS DNA Etiketleme Seti - 10 reaksiyon: Bionano Hayvan Doku, Bitki veya Kan ve Hücre Kültürü DNA İzolasyon Kitleriyle uyumlu, doğrudan Etiketleme ve Boyama Kiti. .
  • NLRS DNA Etiketleme Seti - 10 reaksiyon: Bionano Hayvan Doku, Bitki veya Kan ve Hücre Kültürü DNA İzolasyon Kitleri ile uyumlu, Kesme, Etiketleme, Onarım ve Boyama Kiti.

 

    Bionano Preparation Kits

      Uygun Bionano hazırlık kiti kullanılarak saflaştırılan yüksek moleküler ağırlıklı DNA ile başlayarak, spesifik sekans motiflerine floresan etiketler eklenir. Sonuç, de novo harita düzeneğini, sabitleme dizilimini ve 500 bp'den başlayarak yapısal varyasyonların keşfini mümkün kılan, benzersiz olarak tanımlanabilen genom-spesifik etiket modelleridir.